Zakończenie naboru wniosków w projekcie "Wypożyczalnia Czytaków - Edycja 2022"

Szanowni Państwo, Drodzy Bibliotekarze

Uprzejmie informujemy, iż zakończyliśmy nabór wniosków i podpisaliśmy już wszystkie umowy w ramach projektu "Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób z dysfunkcją wzroku – Edycja 2022”. Wszystkim Bibliotekom pragniemy podziękować za zainteresowanie ww. projektem i przystąpienie do współpracy z naszym stowarzyszeniem. Wierzymy, że wspólnie podjęte działania przyniosą oczekiwane i wymierne efekty, a Czytaki i cyfrowe książki mówione będą cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród Państwa Czytelników. Życzymy Państwu wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz liczymy na dobrą i owocną długofalową współpracę.