Logo Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix im. Henryka Ruszczyca

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix"
im. Henryka Ruszczyca
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000163353

Larix

Dla bibliotek

Szanowni Państwo.

Można jeszcze zgłaszać biblioteki do projektu "Wypożyczalnia... - edycja 2015".

Przypominamy, że warunkiem otrzymania urządzenia jest:

1. telefoniczne lub e-mailowe zgłoszenie gotowości uczestniczenia w projekcie,
    2. wypełnienie przesłanego przez Stowarzyszenie formularza zgłoszeniowego i przesłanie podpisanego dokumentu w formie skanu lub pocztą na adres: Stowarzyszenie „Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Larix” im. Henryka Ruszczyca, 00-465 Warszawa, ul. 29 Listopada 10
    3. akceptacja i uzupełnienie umowy użyczenia przesłanej przez Stowarzyszenie,
    4. podpisanie umowy użyczenia przesłanej w 2 kopiach wraz z urządzeniem,
    5. podpisanie regulaminu wypożyczania Czytaka Plus przesłanego w 2 kopiach wraz z urządzeniem,
    6. odesłanie podpisanych dokumentów (tj. jednej Umowy Użyczenia, jednego Regulaminu) do siedziby Stowarzyszenia,
    7. przestrzeganie postanowień umowy oraz regulaminu - wypożyczanie urządzenia (wraz z książkami) osobie niewidomej lub słabo widzącej będącej czytelnikiem biblioteki.

biblioteka nie ponosi żadnych kosztów związanych z uczestnictwem w projekcie. Stowarzyszenie użyczy bibliotece urządzenie nieodpłatnie. Biblioteka nie będzie pokrywać również kosztów naprawy Czytaka Plus w okresie 2 lat.

Projekt „Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących – Edycja 2015” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z p. Agnieszką Kwolek – Tel. 22 559 09 41, 661 274 202 lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kontakt możliwy w dni robocze od 9:00 do 15:00.

Logo PFRON

Logo MKiDN
Logo NCK
Logo Mazowsze