2 czerwca Święto książki w BP Włochy

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z aktorami organizowane przez nasze Stowarzyszenie i współorganizowane przez Bibliotekę Publiczną Dzielnicy Włochy.

Logo BP Włochy

"Święto książki", to okazja do osobistego spotkania z aktorami czytającymi książki przeznaczone dla osób niewidomych. Przy kawie oraz słodkim poczęstunku będzie można dowiedzieć się:

• jak powstaje książka mówiona;
  • dlaczego czytanie książek jest ważne;
  • jakie nowości szykuje Stowarzyszenie "Larix" dla Czytelników;
  • gdzie można wypożyczać książki.

Ważnym punktem programu będą wywiady, które przeprowadzimy z naszymi gośćmi - aktorami współpracującymi ze Stowarzyszeniem.

W tegorocznym "Święcie książki" wezmą udział: Hanna Kinder-Kiss, Wojtek Chorąży oraz Marcin Popczyński. Aktorzy zarekomendują książki, które ostatnio przeczytali oraz podzielą się swoimi refleksjami dotyczącymi pracy w studiu nagrań. Przewidujemy też niespodzianki dla aktorów oraz dla publiczności.

Najważniejsze informacje:
Nazwa imprezy: "Święto książki"
Organizator: Stowarzyszenie "Larix"
Współorganizator: Biblioteka Publiczna Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy
Termin: 2 czerwca 2016 r. godzina 11:00
Miejsce: Wypożyczalnia nr 28 BP Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy, ul. 1 Sierpnia 36 a, II piętro
Dodatkowe informacje: Impreza jest związana z realizacją projektu "Nagranie i bezpłatne udostępnienie niewidomym 16 książek mówionych w najnowszym standardzie cyfrowym". Projekt jest realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Wstęp wolny.