Już niebawem 150 nowych książek mówionych

Szanowni Państwo, Drodzy Bibliotekarze

Z wielką przyjemnością informujemy, iż pod koniec września oddamy do rąk czytelników niepełnosprawnych za pośrednictwem współpracujących ze Stowarzyszeniem „Larix” Bibliotek, kolejną partię nowych książek mówionych. Planujemy przekazać w Państwa ręce 150 nowych książek w interpretacji znanych i lubianych głosów o bardzo różnej tematyce.

Jak co roku, biblioteki współpracujące ze stowarzyszeniem zostaną powiadomione o przekazaniu książek osobnym mailem, do którego zostanie dołączone zawiadomienie i protokół odbioru książek, który należy podpisać i odesłać na adres stowarzyszenia pocztą tradycyjną lub elektroniczną.

Mamy nadzieję, że nowe książki będą źródłem ciekawych informacji, dostarczą wielu wzruszeń, a także rozbawią Państwa do łez.

Przekazywane książki są współfinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i zostały nagrane w ramach projektu „Zasłuchani w literaturze”, realizowanego zgodnie z umową nr ZZO/000846/07/D zmienionej Aneksem nr 1 z dnia 02.06.2023 r.

logo PFRON