II etap - przekazanie 145 książek

W ramach projektu "Nagranie i nieodpłatne rozpowszechnienie cyfrowych książek mówionych dla osób z dysfunkcją wzroku" realizowanego ze środków PFRON w roku 2022/2023 zostało nagranych łącznie 260 cyfrowych książek mówionych.

W wyniku realizacji drugiego etapu projektu udostępniliśmy bibliotekom w marcu 2023 r. kolejne książki. Pakiet zawiera 145 publikacji, które zostały przeczytane przez ponad 40 znanych już czytelnikom, jak również nowych lektorów.

Czytelnicy mogą już je wypożyczać za pośrednictwem bibliotek.

Poniżej wykaz 145 pozycji cyfrowych książek mówionych, które zostały dołączone do zbioru wszystkich książek udostępnianych bibliotekom w postaci plików audio zabezpieczonych do formatu Czytaka:

wykaz 145 książek

Projekt „Nagranie i nieodpłatne rozpowszechnienie cyfrowych książek mówionych dla osób z dysfunkcją wzroku" został zrealizowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

logo PFRON